Brak Adobe Flash

Projektowania - czas

2013-01-01

      Bardzo często zaczynamy tworzyć ogród, choć brak nam wiedzy i doświadczenia ogrodniczego. Nic w tym złego bo przecież wielu z nas osiąga wymarzony cel. Są jednak i tacy, którym nie starcza zapału.

 Kiedy już wiemy, jaki ma być nasz ogród, warto odpowiedzieć sobie na pytanie: "Czy nadaję się na projektanta swojego ogrodu?" Jeżeli cechuje nas cierpliwość i wytrzymałość, lubimy wysiłek fizyczny a ponad to mamy wyobraźnię przestrzenną, możemy się od razu zabrać do pracy. Jeśli nie, lepiej zatrudnić firmę, która zrobi to za nas. Sporządzi szczegółowy projekt ogrodu, dołączy spis gatunków projektowanych roślin i dodatkowo udzieli wskazówek dotyczących ich pielęgnacji. Zespół projektantów pomoże w określeniu stylu ogrodu. Pomoże nam podjąć decyzje czy nasz ogród ma być romantyczny, pełen kwiatów, czy raczej w wiejskim stylu, a może ma być po prostu ogrodem rodzinnym.

 • 2014-11-24

  Szanowni Państwo!

  W ramach świadczonych usług możemy Państwu zaproponować:

  » 
 • 2013-01-20

  Niekiedy  w lutym trzyma jeszcze tęgi mróz, czasem kwitną juz przebiśniegi, krokusy czy leszczyna. Natomiast jeżeli jest cieplej, można zacząć prace w ogrodzie.

  » 
 • 2013-01-01

  Wprowadzając się do nowego domu wielu z nas zadaje sobie to samo pytanie: Jak urządzić swój ogród?

  »