Brak Adobe Flash

ARECA jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Powstała w 1998 roku w Warszawie i od początku działalności specjalizuje się w wystrojach wnętrz żywą i sztuczną zielenią oraz zajmuje się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni. 

    Łącząc wiedzę, umiejętności i doświadczenie, staramy się nadawać dekorowanym pomieszczeniom i urządzanym terenom zieleni indywidualny, niepowtarzalny charakter. 

    Firma zatrudnia architektów krajobrazu, techników ogrodników na stanowiskach kierowniczych oraz wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników fizycznych. Posiada również odpowiednie zaplecze techniczne do wykonania najbardziej skomplikowanych prac, takich jak na przykład przesadzanie dużych drzew. 

    Oferujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji, sumienność, terminowość, a stałym klientom udzielamy znacznych rabatów.  

 • 2014-11-24

  Szanowni Państwo!

  W ramach świadczonych usług możemy Państwu zaproponować:

  » 
 • 2013-01-20

  Niekiedy  w lutym trzyma jeszcze tęgi mróz, czasem kwitną juz przebiśniegi, krokusy czy leszczyna. Natomiast jeżeli jest cieplej, można zacząć prace w ogrodzie.

  » 
 • 2013-01-01

  Wprowadzając się do nowego domu wielu z nas zadaje sobie to samo pytanie: Jak urządzić swój ogród?

  »