Brak Adobe Flash

Czar świątecznych dekoracji

2014-11-21

 

Święta to nie tylko tradycyjne, pyszne potrawy kojarzące się z dzieciństwem, ale także wyjątkowy blask świec w stroiku, jedyny w swoim rodzaju zapach choinki oraz czar gwiazdy betlejemskiej pyszniącej się na wigilijnym stole. 

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia to w dużej mierze zasługa świątecznych ozdób, dekoracji oraz aranżacji wnętrz. W okresie bożonarodzeniowym zawsze niepowtarzalną rolę odgrywają elementy dekoracji kojarzące się z elegancją, luksusem, kobiecością, pięknem, przyjemnością czy urokiem. Przedmioty takie jak bombki, łańcuchy, anioły, mikołaje kreują niezwykły klimat, tworząc niecodzienny nastrój, a to wszystko po to, by uruchomić i pobudzić ludzką wyobraźnię, poruszyć niezwykłością, sprawić niespodziankę.

Aranżacje świąteczne jak co roku są na tyle zróżnicowane, że zyskują aprobatę zarówno osób preferujących we wnętrzach ascezę i chłód, jak i dworski przepych. Myśląc o Świętach większość z Nas wspomina czasy dzieciństwa, pragnąc powrotu do krainy dziecięcej beztroski.

 

 

 • 2014-11-21

  Dekoracje bożonarodzeniowe błyskawicznie kojarzone się z choinką, girlandą, stroikiem albo odpowiednio zaaranżowaną rośliną doniczkową na przykład z poinsencją.

  » 
 • 2013-01-17

  Oryginalnie zaaranżowana, dobrze utrzymana i zdrowa roślinność jest bardzo efektownym elementem wystroju wnętrz.

  » 
 • 2013-01-15

  ...wiązanki ślubne, dekoracje roślinne - szukasz czegoś orginalnego - ZAPRASZAMY!

  »